در ساعات اداری با ما در تماس باشید :

026۳۴۷۱۸۸۱۷ -02634900043

ساعات کاری شرکت :

9صبح - 5 بعد از ظهر

پست الکترونیک :

info@rassis.ir

آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک
۰۲۱۲

امروزه با توجه به افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ افراد به ناچار در آپارتمان ها زندگی می کنند که برای تسهیل در رفت و آمد باید از آسانسور در آپارتمان استفاده نمایند. البته برخی از آپارتمان های قدیمی متاسفانه فاقد آسانسور هستند که این می تواند در سلامتی افراد تاثیر بگذارد.

بله همین منظور انواع مختلفی از آسانسورها در آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. آسانسور هیدرولیک از جمله مواردی است که بیشترین مورد استفاده را در آپارتمان ها دارد. این آسانسور معمولا در آپارتمان های تا ۵ طبقه استفاده می شود. در ادامه توضیحات مفصل تری را ارئه میدهیم.

امروزه در اکثر کشورهای اروپایی و توسعه یافته بیشترین آمار استفاده از آسانسور های ساختمان‌ های زیر ۵ طبقه، به صورت آسانسور هیدرولیک است که با بهره بردن از این نوع تکنولوژی طراحی، ساخته و نصب می ‌شوند.

البته آسانسور های هیدرولیک نسبت آسانسور های کششی، دارای محدودیت‌ هایی هستند؛ اما مزایای استفاده از تکنولوژی هیدرولیک به آنقدر ارزشمند است؛ که استفاده از آن را در بسیاری از ساختمان‌ های مسکونی و تجاری، به ‌صرفه می‌ کند.

روش کار آسانسور هیدرولیک

روش کار کردن این اسانسورها منطق ساده ای دارند  به این صورت که بر مبنای جک ‌های هیدرولیکی کار می ‌کنند. کاربرد جک ‌های هیدرولیکی بسیار متنوع است. احتمالا نمونه ‌های این جک‌ ها را نیز در بین سایر وسیله های حرکتی دیده اید. جک‌ های هیدرولیکی از طریق نیروی فشار روغن کار می‌ کنند. در زمینه کاربرد این جک ‌ها در آسانسور هیدرولیک ، فشار روغن از طریق دستگاهی به نام پاوریونیت تامین و به پیستون‌ ها منتقل می‌ شود.

مزایای استفاده از آسانسور هیدرولیک

 آسانسور های هیدرولیکی را می توانید در مکان هایی با چاله کم ارتفاع نصب کنید.

 برای نصب این نوع آسانسور ها نیازی به ساختن موتورخانه در بالای چاهک آسانسور نیست

حرکت سریع ، نرم و بی صدا.

فقط در هنگام بالا رفتن، آسانسور برق مصرف می شود به همین دلیل در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می شود

برق مورد استفاده تک فاز یا سه فاز است

آسانسور هیدرولیک میتواند در خیلی از مکان ها مورد استفاده قرار گیرید از جمله این اماکن می توان به اینموارد پر کاربرد اشاره نمود:

در ساختمان های مسکونی حتی با تعداد طبقات کم

 بیمارستان ها و مراکز درمانی

 پارکینگ های طبقاتی

هتل ها و مراکز تجاری

از بهترین مزایای آسانسور هیدرولیک قدرت بالای آن در حمل وزن زیاد است که این مزیت می تواند از جمله مواردی باشد که استفاده از این آسانسور در اماکن زیاد است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ۲۴ ساعته

٠٩١٠٨٧٦٥٤٣٧ ٠٩١٠٨٧٦٥٤٣٨