در ساعات اداری با ما در تماس باشید :

026۳۴۷۱۸۸۱۷ -02634900043

ساعات کاری شرکت :

9صبح - 5 بعد از ظهر

پست الکترونیک :

info@rassis.ir

آسانسورهای خاص

آسانسورهای خاص
۲۲۱۲

آسانسورهای خاص، سیستم های حرکتی هستند که در محل های خاص، برای کاربرد های خاص و بر اساس شیوه های خاصی عملیات جابجائی را انجام می دهند. وقتی محل نصب آسانسور از چاهک تعبیه شده در ساختمان به جای دیگری مثلا عرشه یک کشتی یا بدنه یک سد ،تغییر پیدا می کند و  مسیر حرکت از جهت عمودی به جهت افقی یا ترکیبی تبدیل می شود، و وقتی بجای افراد معمولی و یا اشیای معمولی، افراد خاص یا بارهای خاصی را جابجا می کند، و بسیاری تغییرات خاص دیگر که در کاربری، محل و یا اجزای آسانسور رخ می دهد همه و همه شما را به سوی خانواده آسانسورهای خاص سوق می دهند.

اکثر ما که روزانه داخل کابین های فلزی آسانسور بالا و پایین می رویم، هراس چندانی از این مکان سربسته نداریم. آسانسورها و بالابرهای بی نظیری در سرتاسر جهان وجود دارد که ما اغلب آنها را در فیلم ها دیده ایم:کابین های شیشه ای، آسانسور های بیرونی و غیره.

برج های زیادی در دنیا وجود دارد که از نظر ارتفاع دسته بندی شده اند، برج های بلند آسانسورهایی بلند هم دارند که حتی سوار شدن به آن ها دل و جرئت می خواهد. رفتن به داخل بعضی آسانسورها شما را به دنیایی دیگر می برد.

با این توضیحات حتما متوجه شدید که منظور از آسانسورهای خاص چیست. حتی امروزه در برخی از ویلاهای مجلل در ایران نیز از آسانسور های خاصی استفاده میکنند که به زیبایی این ویلاها می افزاید. همچنین در برخی از اپارتمان های لاکچری آسانسور مخصوص اتوموبیل نیز تعبیه می شود تا اتوموبیل در طبقه ای که فرد ساکن است پار ک شود.

برخی از آسانسورها از لحاظ سرعت انتقال بین طبقات خاص می شوند. مانند آسانسور برج میلاد در تهران که از سریعترین آسانسورهای دنیا محسوب می گردد.

نکته ی مهمی که در خصوص آسانسورهای خاص وجود دارد این است که قیمت آن ها بسیار بیشتر از آسانسورهای معمولی است چون باید این آسانسورها برای یک مکان خاص با فضای مخصوص آن طراحی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ۲۴ ساعته

٠٩١٠٨٧٦٥٤٣٧ ٠٩١٠٨٧٦٥٤٣٨